Cтійке фарбоване покриття

Шукaєтe нaйкрaщe рішeння для oнoвлeння стін у вітaльні? Вибір oчeвидний – фaрбувaння! Пoкриття пoвeрxoнь зa дoпoмoгoю фaрбувaння – бюджeтний, eфeктивний і нeтрудoмісткий спoсіб, зaвдяки якoму мoжнa oтримaти спрaвді вишукaний інтeр’єр

Дoп. инфoрмaция

Цей спосіб не завдає жодного клопоту і підходить абсолютно всім. Тим паче сьогодні, коли сучасні інструменти й вироби для фарбування щоразу удосконалюють під потреби й запити споживачів, щоби зробити складне простим. Ба більше: правильний вибір фарби забезпечить не лише легкий процес, але й стійке покриття надовго!

Якісна фарба – запорука красивого й довговічного інтер’єру

Саме такою – удосконаленою за властивостями і максимально зручною у руках – є оновлена матова латексна фарба Śnieżka Mattlatex (це нова назва інтер’єрної фарби Śnieżka Max latex). За новим найменуванням стоїть покращений продукт з якісними характеристиками, що відповідають останнім світовим тенденціям і вимогам. Зокрема, оновлений виріб має 2-й клас стійкості до мокрого стирання згідно з ДСТУ EN 13 300 (підтверджено лабораторними випробуваннями). Тож фарбоване покриття вирізняється стійкістю до усунення різних забруднень. Можна не боятись, що діти по-своєму «допоможуть» в оздобленні стін, адже найвигадливіші «шедеври» дітей на стіні легко стираються.

Однак не стійкістю єдиною. Фарба для інтер’рів Śnieżka Mattlatex – це також відмінне покриття, яке не вимагає особливих зусиль та майстерності. Завдяки формулі Compact Comfort System виріб не розбризкується під час нанесення і рівно кладеться. Працювати з нею приємно, а милуватись виконаною роботою – приємніше вдвічі. Не буває складного фарбування, бувають неякісні фарби. З оновленою фарбою Śnieżka Mattlatex це просто, швидко та якісно.

Ще одна з переваг – виріб Śnieżka Mattlatex є безпечним і належить до екологічно сертифікованої продукції. Про це свідчить значок «Зелений журавлик», який розміщений на упаковці. Що не менш важливо, фарбу можна тонувати в будь-який колір за системою Sniezka Colour System (у палітрі 518 кольорів: дивитися – не передивитися!).

Як правильно вибрати колір фарби?

Вибираючи колір для стін, зважте, що він повинен налаштовувати на відповідну для вітальні атмосферу, де можна відпочити в родинному колі, зібратись на суботні посиденьки з друзями чи приймати гостей у свята. Крім того, тон стін у вітальні повинен гармонійно поєднуватись з іншими кольорами в інтер’єрі, тобто з палітрою інших поверхонь у кімнаті, меблями та деталями декору. Наприклад, якщо ви плануєте темне покриття для підлоги, меблі темного відтінку та яскраві предмети декору, то утримайтесь від вибору насичених відтінків фарби і навпаки.
Також під час вибору відтінку фарби варто звернути увагу на те, як той чи інший колір може вплинути на візуальне сприйняття простору (наприклад, оптично зменшити чи збільшити вітальню, приховати щось з очей чи, навпаки, виставити на показ, віддалити чи приблизити). Про все це треба подумати заздалегідь. І, звісно, завжди віддавайте перевагу тим кольорам, в оточенні яких ви і ваші близькі почувають себе комфортно. Також якщо вам подобаються насичені кольори, але ви не готові зафарбовувавати у них стіни, можна зупинитись на їхніх приглушених відтінках.

Як пофарбувати стіни у вітальні?

Нині частіше віддають перевагу однотонному фарбуванню у вітальні. Однак, якщо для вас таке рішення здається нудним і ви хочете зробити кімнату більш динамічною, то, фарбуючи стіни у вітальні, можна використати різні відтінки одного кольору або ж і зовсім удатись до поєднання двох-трьох різних кольорів (актуально для розпису стіни).
Є різні способи оздоблення стін шляхом фарбування: зигзаги, смуги (вертикальні, горизонтальні, по діагоналі тощо), градієнт, художній орнамент та багато інших. Залежно від площі та способу фарбування використовуємо відповідний інструмент – пензлик, валик розпилювач тощо.

З правильними матеріалами і підходом до фарбування стійкість покриття буде забезпечена на роки! 

ТОВ «Снєжка-Україна» – спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» на території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі на Львівщині, виробництво спеціалізується на виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем для понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом на сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.