Фарбуємо дерев’яні двері на дачі

Дaчa…Із нaстaнням пoгoжиx днів всі, xтo мaє цeй нeвeликий будинoчoк зa містoм, мріють чимшвидшe тaм oпинитися. Xтoсь, щoб вирoщувaти гoрoдину, a xтoсь – щoб ніжитися нa тeплoму сoнeчку і диxaти свіжим пoвітрям.

Дoп. инфoрмaция

І от при першій же нагоді ви приїжджаєте у свій райський куточок і виявляєте, що дерев’яні двері вашого будиночка після дощової осені, холодної зими та весняної відлиги втратили естетичну привабливість. Однак це не привід розлучатися з ними, адже вихід є – пофарбуємо їх ОЛІЙНО-ФТАЛЕВОЮ ЕМАЛЛЮ ŚNIEŻKA SUPERMAL®. Ця емаль стійка до дезінфікуючих засобів, механічних та атмосферних впливів, тому не доведеться переживати, що двері розтріскаються чи зазнають інших дефектів.

Фарба досить економна у використанні: залежно від основи знадобиться до 16 м2/л засобу при одношаровому нанесенні. ОЛІЙНО-ФТАЛЕВА ЕМАЛЬ ŚNIEŻKA SUPERMAL® має чудову покривну здатність, доступна у 23 кольорах, а поверхня може бути глянцевою або матовою.

Ще один важливий момент – фарбу можна використовувати як усередині, так і назовні приміщень. Вона є безпечною, адже пофарбовані нею двері та інші дерев’яні вироби можна експлуатувати у житлових помешканнях, закладах охорони здоров’я, призначених для постійного перебування пацієнтів, шкільних класах, а також у приміщеннях для зберігання продуктів харчування (без безпосереднього контакту з ними).

Перш ніж розпочати фарбування дверей, потрібно їх підготувати, адже опоряджувати доведеться не лише полотно дверей, а й косяки з одвірками, щоб вони не вирізнялися на загальному фоні.

Отож, перед фарбуванням найкраще буде зняти двері із завісів і покласти на робочий стіл або дві табуретки. Якщо ж це зробити неможливо, то потрібно заблокувати двері клинами так, щоб уможливити доступ пензля до всіх їхніх елементів. Також такий маневр не дасть дверям після фарбування випадково зачинитися і тим самим пошкодити шар щойно нанесеної фарби, який ще не встиг висохнути. Завіси, ручки теж варто зняти або обгорнути їх малярною стрічкою.

Підготовка дерев’яної поверхні дверей – найважливіший процес, адже від нього залежить, наскільки рівно ляже фарба, а відтак і кінцевий вигляд дверей.

Спочатку видаляємо знищені покриття олійних фарб, погано прилеглі до основи, очищуємо поверхню від бруду та інших забруднень та шліфуємо, щоб видалити дрібні вм’ятини, залишки фарби та подряпини. Засмолені й жирні місця миємо очищеним бензином. За потреби зашпакльовуємо нерівності (для цього чудово підійде ШПАКЛІВКА ДЛЯ ДЕРЕВИНИ ТМ VIDARON), а відкриті основи – заґрунтовуємо (скористаємося ҐРУНТІВКОЮ ДЛЯ ДЕРЕВИНИ ŚNIEŻKA UREKOR D), зачекаємо, поки вони висохнуть і знову шліфуємо та очищуємо від пилу поверхню дверей. Старі покриття гарної якості достатньо протерти дрібнозернистим шліфувальним папером і очистити від пилу.

Основа – готова. Тепер готуємо нашу емаль. Робиться це просто – ретельно її перемішуємо і приступаємо до нанесення. Для цього нам знадобиться плаский пензлик з м’якою щетиною. Щоб досягти чудового естетичного вигляду дверей достатньо нанести 1-2 шари емалі, але перед тим як наносити другий шар фарби даємо висохнути першому приблизно 24 години. Час висихання може бути довшим за низької температури та високої вологості.

Після того, як фарба повністю висохнула, повертаємо фурнітуру на місце, встановлюємо чи розблоковуємо двері і насолоджуємося результатом, адже тепер ні негода, ні інші фактори не зроблять нашим дачним дверям шкоди.

ТОВ «Снєжка-Україна» – спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» на території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі на Львівщині, виробництво спеціалізується на виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем для понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом на сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл., 
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161 
e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.