Готуємо дерев’яний лежак до літнього сезону

Спeціaлісти кoмпaнії «Снєжкa-Укрaїнa», нaдиxнувшись ідeєю трaдиційнoгo Дня вишивaнки, якe зaзвичaй укрaїнці відзнaчaють у трeтій чeтвeр трaвня, впрoдoвж кількox тижнів прикрaшaли звичaйні міські лaвки Явoрoвa, щo нa плoщі Ринoк, блaкитнo-жoвтими мoтивaми вишиванки.

Доп. информация

Лежак – незамінна конструкція для відпочинку просто неба: на ньому зручно засмагати на сонці та відпочивати у затінку садка чи на терасі погідної літньої днини.

Улюбленим матеріалом для виготовлення лежаків є деревина, адже такий лежак не лише красивий на вигляд, але й приємний на дотик: від нього віддає природним теплом та позитивною енергією. До того ж він чудово доповнює екстер’єр садової ділянки.

Звичайно ж, дерев’яний лежак можна придбати у супермаркеті, замовити у майстра або навіть виготовити власноруч. Однак, незважаючи на походження цього відпочинкового атрибута у вашому домі, він має бути максимально зручним, аби на ньому було комфортно і лежати, і сидіти. Тому спинку лежака зазвичай легко регулювати, підіймаючи та опускаючи її за допомогою простого механізму. Звичними розмірами лежака є: довжина – 2000 мм, ширина – 600 мм. Фактично, лежак – це ліжко, яке можна без зусиль переставляти чи переносити з одного місця на інше.

Окрім функціональних та конструктивних особливостей лежака з деревини, важливими також є його естетичний вигляд та захист від впливу зовнішніх факторів (сонячних променів, опадів, комах тощо), які завдають шкоди природному матеріалу.

Відтак, якщо у вас вже є дерев’яний лежак, яким активно користуються усі дорослі та малі члени родини, саме час подбати про оновлення захисного покриття, аби надати йому свіжості та забезпечити надійний і тривалий захист цілої конструкції.

Рекомендуємо пофарбувати лежак фарбою для деревини і металу Śnieżka Supermal® Акрилова емаль, що є водорозчинною і стійкою до впливу атмосферних чинників. У процесі нанесення емаль швидко висихає.

Водночас зазначимо, що виріб пройшов екологічну сертифікацію, яка підтверджує його екологічні характеристики, на які орієнтуються більшість із нас, вибираючи будь-які продукти у побуті. Тож фарбування лежака Акриловою емаллю Śnieżka Supermal® гарантуватиме ефективність і безпеку.

Емаль має високу покривну здатність, чудову адгезію з основою, а для отримання міцного покриття на дерев’яній поверхні лежака потрібно нанести два шари. Однак слід пам’ятати, що потрібно дотримуватися рекомендацій виробника щодо способу застосування фарби, підготовки поверхні та параметрів нанесення матеріалу, аби досягти позитивного результату – привабливого зовнішнього вигляду та надійного захисту фарбового покриття лежака на довгі роки.

ТОВ «Снєжка-Україна» – спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» на території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі на Львівщині, виробництво спеціалізується на виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем для понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом на сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.