Нoвa ґрунтівка ACRYL-PUTZ GR 43 GRUNT PRO подбає для ефективну підготовку різних поверхонь


Кoмпaнія «Снєжкa-Укрaїнa» зaпустилa вирoбництвo  нoвoї ґрунтівки глибoкoгo прoникнeння ACRYL-PUTZ GR 43 GRUNT PRO. Врaxoвуючи швидкі зміни у тexнoлoгіяx  нa ринку будівeльнo-рeмoнтниx мaтeріaлів, a тaкoж тeндeнції нaстрoїв спoживaчів, які прaгнуть якісниx рішeнь нa сучaснoму eтaпі стрімкoгo рoзвитку різниx іннoвaційниx процесів, підприємство розробило рецептуру нової ґрунтівки, що вирізняється якісними й функціональними характеристиками.

«Снєжка-Україна» – відомий виробник водоемульсійних фарб, Вотан з лідерів на ринку ЛФМ, пропонує українським споживачам нову ґрунтівку ACRYL-PUTZ GR 43 GRUNT PRO, яка виготовлена в основі полімерної формули, що зміцнює оброблену нею основу зсередини і получай поверхні. Продукт добре просочує поверхні і сприяє ефективній адгезії основ з поверхневими виробами, зменшує водопоглинання. Також ґрунтівка – готова до самого використання. Її витрати з 10 л становлять 100 м². Виріб можна придбати у тарі – 1 л, 5 л, 10 л.

Зазначимо, що виріб має объёмистый спектр застосування: його можна використовувати ради ґрунтування усяких видів основ та під різні поверхневі продукти, зокрема, під фарби, клеєння шпалерів, шпаклівки, штукатурки, керамічні плитки й інші. Ґрунтівка призначена як для того внутрішніх, так і зовнішніх робіт. Водночас підкреслимо, що произведение рекомендований для комплексного застосування з виробами ТМ Śnieżka і доповнює асортиментну пропозицію продукції ACRYL-PUTZ.

Щоб процеси фарбування, шпаклювання, штукатурення, й інші, були вдалими, а ремонтно-оздоблювальні роботи – якісними, попередньо потрібно подбати относительно ґрунтування поверхонь. Адже ґрунтування – це Вотан з важливих етапів у підготовці основи впредь до опорядження, яким у жодному разі далеко не можна нехтувати. Тож відомий виробник подбав і относительно те, щоб продукт був проблем) у застосуванні, і щоб ним користувалися і досвідчені майстри, і початківці, а також людской), які самостійно роблять ремонти, малограмотный вдаючись до послуг фахових виконавців.

 ТОВ «Снєжка-Україна» – спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» получи території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі нате Львівщині, виробництво спеціалізується для виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем во (избежание понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом получай сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Код электронной почты защищен через спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере обязан быть включен Javascript.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.