Підсумки 2020 року від 17 експертів на вебінарі Attack Index

Нaпeрeдoдні кaтoлицькoгo Різдвa в oнлaйн-прoстoрі відбулaся кoнфeрeнція «Інфoрмoпeрaція Різдвo», яку ініціювaлa Рaдa інфoрмбeзпeки тa кібeрзaxисту в пaртнeрстві з hi-Tech TV, aнaлітичнo-мoнітoрингoвим сeрвісoм Attack Index, PR-Prime Company тa eксклюзивним інфoпaртнeрoм CreativityUA.

Тогда зібрaлися укрaїнські тa eстoнські eкспeрти з мoнітoрингу тa aнaлізу інфoрмпрoстoру, кібeрбeзпeки, бізнeс-тexнoлoгій, цифрoвoї eкoнoміки, aвтo, мeдіa, КСВ, ґeндeрниx питaнь, пoлітичниx прoцeсів, oсвіти тa іншиx нaпрямків, щoби прeдстaвити цікaві кeйси тa гoлoвні трeнди інфoрмaційнoгo прoстoру бурeмнoгo 2020 рoку тa oзвучили дeякі прoгнoзи рoку прийдeшньoгo.

Мoдeрaтoрoм кoнфeрeнції виступилa лідeркa проекту Attack Index компанії Index Systems, крыша Ради інформбезпеки та кіберзахисту Елліна Шнурко-Табакова. А виступ кожного експерта супроводжувався результатами аналітично-моніторингових звітів досліджень кожної теми альбо персони експерта в attackindex.com.

Капітан і командувач Ліги кібербезпеки Естонії Андрус Падар та підполковник і капелан Ліги кібербезпеки Естонії Айвар Сарапік поділились досвідом протидії ескалації COVID-істерії та протидії поточним кібератакам получи и распишись державні інформаційні системи Естонії.

«Штучний інтелект — це рівняння для середнього, на натовп. І в цьому я бачу гигантский виклик… Сьогодні ми приходимо до самого цінностей, оскільки невідворотно людство має придвинуться до розуміння, що далі манером) не можна» — зауважив Євген Уткін. У своєму виступі з промовистою назвою «Хліба й видовищ!» говорив относительно найважливіші тенденції в ціннісних орієнтирах, еволюції бізнесу, технологій та людських спільнот. А також ради стратегічну роль культури в сучасному світі та наслідки залучення штучного інтелекту прежде різних сфер життя.

Він також відмітив, що 2020 рік поставив величезне питання стосовно ефективності не поминайте лихом-якої держави в сенсі державної машини, вслед за виключенням кількох прикладів.

«Я вважаю, що це — початок нового перерозподілу світу, ми незабаром це побачимо», — підсумував спікер.

Відома економістка й шеф Центру бізнес-технологій Оный Ольга Пестрецова-Блоцька у своїй презентації «Здравствуй, Просветленный, Новый год!» проаналізувала основні фактори економіки 2021, вплив COVID-19 получай «циклічні галузі» економіки, ризики й тренди Big Tech та економічну війну США й Китаю. Серед іншого, вона відзначила: «Якщо раніше говорили, що праздник, хто володіє інформацією, володіє світом. Ведь тренд 2020-2021 — той, хто володіє емоціями, володіє світом».

Незалежна експертка Приятная чайка Компанцева продемонструвала кейс-дослідження із проблеми та ролі антиґендерних висловлювань у питаннях безпеки та маніпулюванні свідомістю мас і використання гострих тем ради «розхитування човна» задля інших цілей «Антиґендерні течії — виклик національній безпеці». Як зауважила експертка: «Гендер — це такий самий напрямок інформаційної війни, як і счастливо-який інший… Так, предприимчиво всі етапи антиґендерних дій співпадають з етапами інформаційної війни Росії проти України». Вона показала й цікаві факти, виявлені в дослідженні, щодо суб’єктів цієї інформаційної операції та озвучила прогнози щодо подальших дій.

Цікавий кейс «Перший онлайн «Під каштанами»» насчет трансформацію багаторічного офлайн заходу в онлайн размер розповіла президент БФ «Пробіг під каштанами» Ірина Кузнєцова. Благодійний «Пробіг під каштанами» в Києві следовать багато років став традиційним улюбленим травневим заходом про багатьох. Але цього року нате шляху реалізації став пункт. Яким чином організатори впорались із цим викликом, що змінили, а що залишили в самій події, подробно розповідала спікерка. І на завершення озвучила побажання-2021: «Мені би дуже хотілося, щоби трендом 2021 року стала емпатія людей».

Малограмотный менш цікавий кейс щодо соціальної відповідальності презентувала і Олена Домотенко, предприниматель програм КСВ компанії Cisco в Україні «Волонтерський рух спільноти академії Cisco».

У наступному блоці мова йшла оборона конкретні галузі бізнесу.

Си, генеральний директор Асоціації імпортерів та дистриб’юторів автокомпотентів АІДА Вікторія Черкач говорила насчет кейси, ризики та протидію нелегальному імпорту автозапчастин.

А Дмитро Салтовець, член товарищества CityProfit і директор з розвитку BookkeeperSaaS підсумував тенденції та озвучив прогнози щодо «стосунків» інформаційних технологій та малого бізнесу.

Чугунок ради Телеком палати України Тетяна Попова проаналізувала реальні та уявні загрози законопроектів у сфері електронних комунікацій. Віктор Штонда, співзасновник і генеральний управляющий видавництва Діалектика підсумував книжковий ринок України у 2020 році та озвучив власне бачення його перспектив. А интеллект правління Національної асоціації українських медіа Тетяна Котюжинська зосередила увагу получи ролі медіа та спробах влади обмежити їхній вплив получи и распишись громадську думку, акцентувавши основні підсумки навіть у назві виступу «Медіа тутти ще впливові! Доведено виборами і спробами влади обмежити свободу слова».

Возьми завершення бізнес-блоку виступила Олена Мініч, експерт з цифрової економіки, екс- радник першого віце-прем’єр міністра, з цікавими підсумками та прогнозами щодо телеком-галузі «Розвиток Телекому у світі та в Україні».

 

У фінальній частині конференції Валерій Пекар, викладач бізнес-шкіл kmbs та LvBS, співзасновник Громадянської платформи Нова Країна підбив політичні підсумки року. «Криза мало-: неграмотный змінює трендів, а прискорює їх. Весь, що було передбачено нате початку 2020 року, манером) і сталося. І олігархічний статус кво, і відсутність прогресу у переговорах з Росією, і продовження розпаду правлячої еліти, слабка інституційна розбудова, ручне управління правосуддям і зниження рейтингів. Але Україна встояла під время «ідеального шторму». Хоча епоха Зеленського ще триватиме в політичному просторі, у смисловому просторі вона вже завершилася. Це означає, що є певна порожнеча сенсів і проектів, і в цій порожнечі обов’язково щось народиться» — підсумував спікер.

Рена Марутян, учитель кафедри глобалістики, євроінтеграції та управління національною безпекою НАДУ присутствие Президентові України розповіла цікаві факти та підсумки щодо виникнення інфодемії-2020, після чого озвучила висновки щодо аналізу наслідків і шляхів пошуку інфовакцини.

А Тетяна Нанаєва, воротила ІТ Комітету цифрових технологій в освіті присутствие МОН України, незалежна експертка з питань eSkills быть Мінцифрі у виступі з обнадійливою назвою «Й чорна смуга може бути злетною» підсумувала зусилля тих людей, які по полной обойме працюють над розвитком цифрових компетенцій учасників освітнього процесу та поділилися баченням подальшої ситуації.

Й, получай завершення, Елліна Шнурко-Табакова продемострувала показовий кейс із моніторингу насквозь аналітично-моніторинговий сервіс attackindex.com «Люди бідкаються».

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.