Позитивну атмосферу створюють яскраві малюнки

Відтeпeр мaлeнькі пaцієнти-явoрівчaни oдужувaтимуть нe лишe зaвдяки лікувaльній тeрaпії, a й пoзитивним eмoціям, oдeржaним від спoглядaння нa яскрaві стіни, розписані барвистими ілюстраціями

Доп. информация

Фарби й інші матеріали для втілення кольорових сюжетів виділив відомий виробник – ТзОВ «Снєжка-Україна», що реалізує у дитячих лікарнях України авторську соціальну програму «Кольоровий світ дитинства» з 2012 року. Тож підприємство охоче підтримало ініціативу активних громадян міста Яворова, які прагнули оздобити дитячу поліклініку кольоровими мотивами, щоб маленькі пацієнти не боялися медичного закладу.

Під час освячення оновленого приміщення поліклініки заступник генерального директора ТзОВ «Снєжка-Україна» Михайло Дудич, зокрема сказав: «Сьогодні компанію дуже тішить те, що нашу ініціативу з розпису стін продовжили активісти у Яворівській районній поліклініці. Дуже приємно, що знайшлися творчі люди, які виявили бажання оздобити інтер’єр цього закладу яскравими малюнками, щоб дітям подарувати позитивні емоції і покращити їх психоемоційний стан під час відвідин поліклініки».

Медичний персонал Яворівської районної дитячої поліклініки також вдячний за підтримку і творчу реалізацію проекту, а також впевнений у тому, що нестандартне оздоблення приміщення допомагатиме малечі долати стрес і страх, які часто діти переживають під час відвідин медустанов.

Головний лікар Яворівської центральної районної лікарні Михайло Дмитрів висловив сподівання на те, що і надалі активна громада міста і району допомагатиме втілювати найрізноманітніші соціальні ініціативи у медичних закладах Яворова.

ТОВ «Снєжка-Україна» – спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» на території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі на Львівщині, виробництво спеціалізується на виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем для понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом на сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.