Радісні кольори в інтер’єрі

Якoгo кoльoру вaш нaстрій? Нe пoспішaйтe з відпoвіддю – пoдумaйтe, пeрш ніж читaти нaступнe рeчeння. Якщo пeршим нa думку вaм спaв, скaжімo, жoвтoгaрячий кoлір, тo у вaс усe чудoвo і ви дoбрe пoчувaєтeсь цієї миті. У стaтті рoзпoвімo сaмe прo тaкі – дoбрoнaстрoєві, пoзитивні і рaдісні – кoльoри.

Дoп. инфoрмaция

Нaстрій і кoлір дужe тіснo пoв’язaні між собою: власне, давно науково доведено, що кольорова палітра, яка оточує людину, впливає на її самопочуття – як психічне, так і фізичне, здійснює інший вплив на неї. Цьому велику увагу приділяють психологи і офтальмологи, використовують у своїй роботі маркетологи, дизайнери інтер’єрів і веб-дизайнери та спеціалісти інших галузей.

Справді, колір багато в чому визначає наше ставлення до чогось, але передусім впливає на нас психічно. Досить лише згадати про те, як глибоко у мовну свідомість увійшла колористична лексика. Зокрема, кожен (і, можливо, не раз) оглядався навколо і бачив усе «сірим», «безрайдужним», тобто переживав у житті моменти, коли здавалось наче світ «стемнів» і «барви поблякли» у ньому, і, навпаки, радів «яскравим» і «світлим» митям, дивився на все «в рожевому світлі».

На противагу негативу, якого і так багато в суспільстві, хочемо звернути увагу на те, що може внести у життя більше радості і позитиву. І це, безсумнівно, життєрадісні кольори. Якщо вас втомила «сірість» міста, офісу і ви відчуваєте, що вам бракує барв у житті, то першим і вагомим кроком до змін буде перефарбувати в радісні кольори своє помешкання.

Головні кольори антисмутку – це представники теплої палітри, а саме: помаранчевий, жовтий, рожевий та їх відтінки. Величезний вибір кольорів, зокрема названих, представлено в кольоровій палітрі інтер’єрної фарби «Sniezka Nature» (доступні 56 кольорів!). Виріб не потрібно кольорувати, фарба вже готова до використання. Готова кольорова латексна фарба «Śnieżka Nature» – це економія часу та грошей, легкий вибір необхідного відтінку серед представленої палітри.

Продукт вирізняється високими технічними характеристиками і вже зарекомендував себе як найкращий на ринку. Фарба стійка до миття, містить Teflon™ surface protector, що полегшує усунення плям та забруднень, має відмінну покривну здатність, забезпечує стійкі та яскраві кольори, які не вигорають, та дає стінам «дихати».

Услід за рядками з пісні «7 секунд» українського гурту з промовистою назвою «Гуаш»: «А тут хтось фарби, розлив на небі фарби… » радимо для початку пофарбувати стіни своєї оселі в життєстверджуючі кольори. Завдяки такому нехитрому кроку зміниться на краще ваш власний мікровсесвіт.

Які кольори подарують гарний настрій?

Помаранчевий колір і його світлі відтінки уособлюють життєрадісність, бадьорість, дружбу; допомагають створити доброзичливу і затишну атмосферу. Крім того, вони стимулюють до активних дій, праці, загалом заряджає енергію, бадьорить, наче апельсиновий фреш. Це, відповідно, також смачний і фруктовий колір – апельсиновий, персиковий і абрикосовий. Тож не дивно, що оранжевий – чи не єдиний колір, який пробуджує апетит, через що його часто використовують у кухнях.
І, звісно, оранжева палітра розвіює депресію та піднімає настрій. До того ж у теплій палітрі кольорів помаранчевий є одним із найспокійніших теплих тонів, хоча й має у свій гамі яскраві насичені й динамічні відтінки.

Жовтий – ще один життєрадісний колір, колір сонця і тепла, соняшниковий і кульбабовий, по-справжньому літній, який відганяє погані думки і налаштовує на позитивні емоції, позбавляє смутку і млявості. Чисто жовтий колір символізує осяяння, стимулює творчу думку й активізує до продуктивної діяльності, тому його часто використовують в сучасних офісах і коворкінгах. Він також асоціюється з веселощами, сміхом і безтурботністю: недаремно, зокрема, смайлики та емоджі жовтого кольору, як і кумедні та милі герої популярного мультфільму «Нікчемний Я» – посіпаки.

Відомий німецький письменник Ґете так писав про цей колір: «Цей колір найбільш близький до денного світла. У своїй зовнішній чистоті він завжди несе в собі природу світлого, йому притаманні радість, бадьорість, ніжні порухи душі. З практики відомо, що жовтий справляє дуже тепле враження. Цей ефект тепла найкраще проявляється, коли дивишся на природу через жовте скло, особливо в похмурі зимові дні. Око радіє, серце переповнює захват, душа співає, здається, що нас обвіває справжнім теплом». Справді, тепла жовтогаряча палітра вдома не дозволить негоді за шибками вікон зафарбувати ваш день у сірий.

Рожевий колір, ніжний і м’який, обеззброює агресивно налаштованих від негативних емоцій, допомагає позбутись поганих думок і досягти спокою, розслаблення, комфортної обстановки. Проміжним між помаранчевим і рожевим є кораловий колір, який також вважається позитивним і енергійним кольором, який до того ж визнаний Інститутом кольору Panton трендовим у 2019 році.

Однак не лише «теплі» кольори здатні позитивно впливати на настрій, такі кольори, як зелений чи бірюзовий також створюють приємне враження і привітну атмосферу. Хоча їх і не можна назвати динамічними і бадьорими, якими, наприклад, є помаранчевий і жовтий, однак і вони водночас як заспокоюють, так і збадьорюють і допомагають активізувати творчий процес. Зелений асоціюється з буянням трав, початком літа, сонячною погодою і прогулянками в парку. А хіба таке не може сприяти гарному настрою?

Запам’ятайте: те, якого кольору ваш настрій, залежить насамперед від вас. Якщо ви хочете, щоб життя було «райдужним», а не «похмурим», забарвленим у колір радості, а не суму, то для початку внесіть ці кольори у свою домівку.

ТОВ «Снєжка-Україна» – спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» на території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі на Львівщині, виробництво спеціалізується на виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем для понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом на сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.