Як створити просторий інтер'єр


Гoртaючи крaсиві глянсoві журнaли, і рoзглядaючи стoрінки з привaбливими інтeр’єрaми, ми зaxoплюємoся і вoднoчaс зaспoкoюємo сeбe тим, щo живeмo у рeaліяx, які чaстo дaлeкі від яскрaвиx кaртинoк. Прoтe зa вeликoгo бaжaння дo ниx зaвжди мoжнa нaблизитися і ствoрити свій прoстoрий тa нeпoвтoрний, зaтишний й oргaнічний інтeр’єр. С целью цьoгo мoжнa скoристaтися нeсклaдними тa дoступними правилами  альбо ж придумати свої власні.

Розпочніть з входу

Інтер\’єр завжди починається з входу і неважливо, просторий це хол чи крохотный компактний передпокій. Постарайтеся створити шелковичное) дерево затишне та привітне місце, яке зустрічатиме вам та ваших гостей.

Подолайте безлад

Позбудьтеся зайвих речей. Якщо ви щось никак не використали впродовж трьох місяців, ведь покладіть це кудись подалі; якщо ви малограмотный використовували щось цілий рік – позбудьтеся назавжди. Візьміть из-за правило: за кожну нову річ позбавлятися від однієї старої. Відчуття втрати речей, з якими пов\’язані якісь спогади, швидко зміниться получи відчуття задоволення від отриманого вільного простору.

Менше означає більше

Погляньте получи свої меблі з іншого боку. Може, є такі, помимо яких можна спокійно обійтися. Якщо в такой степени, то краще звільнити від них інтер\’єр.

Поєднуйте речі

Дайте собі переміщати меблі, картини та інші предмети інтер’єру вільно між кімнатами. Невыгодный бійтеся змішувати різні стилі, щоб отримати нові оригінальні поєднання, але никак не переборщіть, аби не втратити спільний бревно і гармонію.

Подбайте про вікна

Безлюдный (=малолюдный) забудьте «одягнути» вікна со вкусом і практично так, щоб і у кімнату проникало більше світла, а віконний «одяг» доповнював інтер\’єр.

Більше світла

Від неправильного аль недостатнього освітлення дуже поминутно інтер\’єри страждають. Спробуйте збільшити кількість джерел світла, поекспериментуйте з різними абажурами, установіть контроллер напруги і вкрутіть яскравіші лампочки.

Використовуйте мінімалізм у кольорах стін та стелі

Фарбування є найдешевшим і найпростішим способом ремонту помешкання та надання йому оновленого вигляду. Щоб створити оптимальний житловий простір, венчание ретельно підібрати фарбу та продумати кольорову гаму.

Омріяний просторий інтер’єр можливий по (по грибы) допомогою глибокоматової зносостійкої латексної фарби Śnieżka Design Lux 3 , яка створює бездоганне матове покриття і приховає дрібні дефекти поверхні.

Śnieżka Design Lux 3 завдяки поєднанню високоякісних пігментів та наповнювачів є незамінною на фарбування приміщень зі значними експлуатаційними навантаженнями, а створене покриття особливо стійке давно стирання та багаторазового миття, згідно із стандартом ДСТУ EN 13300 їй властивий 1-й клас стійкості. Окрім того, воно забезпечує здоровий мікроклімат у помешканні та дає змогу стінам «дихати». Водночас додамо, що екологічні параметри фарби відповідають вимогам міжнародного стандарту ISO 14024. Це підтверджує екологічний сертифікат №UA 08.002.337, тому виріб маркований наслышан «Зелений журавлик».

Фарбу Śnieżka Design Lux 3 усилий наносити на поверхню, вона має високу покривну здатність та неважный (=маловажный) розбризкується при нанесенні. Щодо кольорової гами быть створенні інтер’єру, так відомо, що колір неважный (=маловажный) тільки впливає на психоемоційний слябинг людини, але й кардинально змінює приміщення. Тому білий колір фарби Śnieżka Design Lux 3, який вважають основним в інтер’єрі, мало-: неграмотный лише розширить простір, але й створить благой фон для акцентів та поєднання із всех благ-яким відтінком.

 ТОВ «Снєжка-Україна» – спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» получи території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі сверху Львівщині, виробництво спеціалізується бери виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем с целью понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом бери сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Надсыл электронной почты защищен через спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере вынужден быть включен Javascript.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.